Dolar 32,5496
Euro 34,8923
Altın 2.431,36
BİST 9.645,02
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa 29°C
Az Bulutlu
Bursa
29°C
Az Bulutlu
Çar 25°C
Per 21°C
Cum 23°C
Cts 20°C

SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI’NDAN İŞ İLANI

SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI’NDAN İŞ İLANI
12 Eylül 2012 09:20
A+
A-

Yenişehir Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanlığı tarafından yayınlanan iş ilanı.

YENİŞEHİR KAYMAKAMLIĞI

SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI
BAŞKANLIĞI

PERSONEL ALIMI İLE İLGİLİ BAŞVURU ŞARTLARI

 T.C. vatandaşı olmak

 Başvuru tarihi itibarıyla 29 yaşından gün almamış olmak ( Yaş tashihi yapılan durumlarda ise tashihten önceki yaş esas alınacaktır. )

 Üniversitelerin 4 yıllık(lisans) eğitimi veren Fakültelerinin; Sosyaloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ve Halkla İlişkiler Bölümleri bölümünden mezun olmak,

 ÖSYM tarafından 2012 yıllarında yapılan KPSSP3 türünden en az 60 puan almış olmak ( Başvuran adaylar arasında diğer şartları yerine getirmiş olmak kaydıyla en yüksek puana sahip olan 3 aday Vakıf Mütevelli Heyeti’nce yapılacak mülakata tabi tutulacaktır. En yüksek puana sahip adaylar arasında şartların aynı olması durumunda, Vakıf Mütevelli Heyeti tarafından oluşturulacak komisyon marifetiyle ek değerlendirme yapılacaktır. )

 Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.

 Milli Eğitim Bakanlığı Halk Eğitim Merkezleri tarafından verilen en az 120 saatlik Bilgisayar Kullanımı sertifikasına veya üniversitede bilgisayar eğitimi aldığına dair transkripte sahip olmak ( Microsoft Word ve Excel programlarını kullanıyor olmak )

 Kamu haklarından yoksun bulunmamak

 Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere,ağır hapis veyahut 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.

 Resmi dairelerde, kurum veya kuruluşlarda mecburi hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak

 Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut, akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak.

 Vakıf Mütevelli Heyeti yaptığı değerlendirme sonucunda, personel alıp almamakta serbesttir.

BAŞVURU ADRESİ-SON BAŞVURU TARİHİ-İRTİBAT

Başvuru Adresi: http://www.sosyalyardimlar.gov.tr/tr/ adresinden SYDV Personel alım ilanları bölümünden 20.09.2012 tarihine kadar başvuru yapılacaktır. Başvuru yapıldıktan sonra 25.09.2012tarihine kadar istenen evrakların Vakıf Başkanlığımıza bizzat elden teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde başvurunuz değerlendirme dışı bırakılacaktır. Vakfımıza posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İrtibat için 0 224 773 05 58 no’lu telefon aranabilir.

BÜRO GÖREVLİSİ İÇİN İSTENECEK BELGELER
1-Diplomanın Aslı veya Tasdikli Sureti.
2- T.C. Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdanının Aslı veya Tasdikli Sureti.
3- Adli Sicil Kaydı. (Aslı)
4- ÖSYM Tarafından Yapılan 2012 Yılı KPSS Sonuç Belgesi.
5- Bilgisayar Kullanım Sertifikası Aslı veya Onaylı Sureti.
6- 2 adet vesikalık fotoğraf
7-Başvurana ait CV belgesi

Süleyman YILMAZ
Kaymakam
Vakıf Başkanı

YORUMLAR

  1. misafir dedi ki:

    herkes kafasına göre ilan veriyor vay anasını arkadaş

  2. misafir dedi ki:

    herkes kafasına göre ilan veriyor vay anasını arkadaş

Mesaj gönder
1
Merhaba
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?