Dolar 18,5320
Euro 18,2082
Altın 1.012,53
BİST 3.392,13
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bursa 18°C
Az Bulutlu
Bursa
18°C
Az Bulutlu
Sal 20°C
Çar 21°C
Per 21°C
Cum 20°C

MASA TENİSİ KURALARI ÇEKİLDİ

MASA TENİSİ KURALARI ÇEKİLDİ
A+
A-
25.09.2012

Yenişehir Belediyesi tarafından düzenlenen 1.Masa Tenisi turnuvası kuraları 24 Eylül Pazartesi günü Belediye Meclis salonunda çekildi.

Turnuvanın kura çekimine, Yenişehir Belediye Başkanı Bülent Hamdi Cingil, Meclis Spor Komisyonu Üyeleri Nevzat Canlı ve Recep Efe, Yenişehir Belediyesi Spor Hizmetleri İşletme Müdür Vekili Ahmet Baştürk, Yenişehir Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi Yöneticisi Abdullah Merdin ve masa tenisine başvuruda bulunan sporcular katıldılar.

Turnuva 25 Eylül Salı akşamı saat 20.00’da Yenişehir Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezinde başlayacak olan masa tenisi turnuvasının kura çekiminde konuşan Belediye Başkanı Bülent Hamdi Cingil, ilk olarak gerçekleştirdikleri bu organizasyonun centilmence geçmesini temenni ederken katılımcılara başarılar diledi.

1.MASA TENİSİ TURNUVASI FİKSTÜRÜ

25.09.2012 1 20.00 A TARIK MUTLU – MEHMET ERİŞ
25.09.2012 1 20.20 A RAMAZAN ARTIK – BARIŞ TUZ
25.09.2012 1 20.40 A MEHMET SÖĞÜT – KORAY KESKİN
25.09.2012 1 21.00 C EMRE SAĞDIÇ – SERDAR KAYALAR
25.09.2012 1 21.20 C EBUBEKİR ÇİRKİN – DOĞAN YALÇIN
25.09.2012 1 21.40 C GÖKHAN ÖZ- RECEP ALAN
25.09.2012 2 20.00 B AYHAN YILMAZ – İSMAİL KOÇ
25.09.2012 2 20.20 B MELÜD GÜMÜŞ – ABDULLAH FERİK
25.09.2012 2 20.40 B METİN TEKİN – ÖMER HAMAMCILAR
25.09.2012 2 21.00 D İBRAHİM PARİN – PİRİ KALKANLI
25.09.2012 2 21.20 D RASİM TOPAL – ENES ÖZAL
25.09.2012 2 21.40 D RESUL YALIN – HASAN FİLİZ
26.09.2012 1 21.00 E GÖKAY YILDIZ – HAKKI ÖĞÜN
26.09.2012 1 21.20 E TAYFUN YILDIZ – KADİR EFE
26.09.2012 1 21.40 E OĞUZHAN KORAL – ERİM AK
26.09.2012 1 22.00 G VEDAT YASA – AHMET YÜREK
26.09.2012 1 22.20 G HAKAN CAN – BEKİR GÜLEBAĞLAN
26.09.2012 2 21.00 F VOLKAN BAY – H.İBRAHİM BALCI
26.09.2012 2 21.20 F AHMET PARİN – ORHAN YILMAZ
26.09.2012 2 21.40 F EMİN ÜNDEK – HAMDİ KILIÇOĞLU
26.09.2012 2 22.00 H DOĞANAY DİLEK – M.ZİYA DURMUŞ
26.09.2012 2 22.20 H OĞUZHAN ELMA – KAYA IŞILAK
27.09.2012 1 20.00 A MEHMET ERİŞ – RAMAZAN ARTIK
27.09.2012 1 20.20 A BARIŞ TUZ – MEHMET SÖĞÜT
27.09.2012 1 20.40 A TARIK MUTLU – KORAY KESKİN
27.09.2012 1 21.00 C DOĞAN YALCIN – GÖKHAN ÖZ
27.09.2012 1 21.20 C SERDAR KAYALAR – EBUBEKİR ÇİRKİN
27.09.2012 1 21.40 C EMRE SAĞDIÇ – RECEP ALAN
27.09.2012 2 20.00 B ABDULLAH FERİK – METİN TEKİN
27.09.2012 2 20.20 B İSMAİL KOÇ – MEVLÜD GÜMÜŞ
27.09.2012 2 20.40 B AYHAN YILMAZ – ÖMER HAMAMCILAR
27.09.2012 2 21.00 D İBRAHİM PARİN – HASAN FİLİZ
27.09.2012 2 21.20 D PİRİ KALKANLI – RASİM TOPAL
27.09.2012 2 21.40 D ENES ÖZAL – RESUL YALIN
02.10.2012 1 20.00 E KADİR EFE – OĞUZHAN KORAL
02.10.2012 1 20.20 E HAKKI ÖĞÜN – TAYFUN YILDIZ
02.10.2012 1 20.40 E GÖKAY YILDIZ – ERİN AK
02.10.2012 1 21.00 G VEDAT YASA – M. ÇAĞLAR MUTLU
02.10.2012 1 21.20 G HAKAN CAN – BEKİR GÜLEBAĞLAN
02.10.2012 2 20.00 F ORHAN YILMAZ – EMİN ÜNDEK
02.10.2012 2 20.20 F H.İBARAHİM BALCI – AHMET PARİN
02.10.2012 2 20.40 F VOLKAN BAY – HAMDİ KILIÇOĞLU
02.10.2012 2 21.00 H DOĞAN DİLEK – ERKAN SEZGİN
02.10.2012 2 21.20 H OĞUZHAN ELMA – KAYA ISILAK
03.10.2012 1 21.00 A TARIK MUTLU – MEHMET SÖĞÜT
03.10.2012 1 21.20 A MEHMET ERİŞ – BARIŞ TUZ
03.10.2012 1 21.40 A RAMAZAN ARTIK – KORAY KESKİN
03.10.2012 1 22.00 C EMRE SAĞDIÇ – GÖKHAN ÖZ
03.10.2012 1 22.20 C SERDAR KAYALAR – DOĞAN YALÇIN
03.10.2012 1 22.40 C EBUBEKİR ÇİRKİN – RECEP ALAN
03.10.2012 2 21.00 B AYHAN YILMAZ – METİN TEKİN
03.10.2012 2 21.20 B İSMAİL KOÇ – ABDULLAH FERİK
03.10.2012 2 21.40 B MEVLÜD GÜMÜŞ – ÖMER HAMAMCILAR
03.10.2012 2 22.00 D İBRAHİM PARİN – RESUL YALIN
03.10.2012 2 22.20 D PİRİ KALKANLI – ENES ÖZAL
03.10.2012 2 22.40 D RASİM TOPAL – HASAN FİLİZ
04.10.2012 1 20.00 E GÖKAY YILDIZ – OĞUZHAN KORAY
04.10.2012 1 20.20 E HAKKI ÖĞÜN – KADİR EFE
04.10.2012 1 20.40 E TAYFUN YILDIZ – ERİM AK
04.10.2012 1 21.00 G VEDAT YAŞA – BEKİR GÜLEBAĞLAN
04.10.2012 1 21.20 G MEHMET YÜREK – M.ÇAĞLAR MUTLU
04.10.2012 2 20.00 F VOLKAN BAY – EMİN ÜNDEK
04.10.2012 2 20.20 F H.İBRAHİM BALCI – ORHAN YILMAZ
04.10.2012 2 20.40 F AHMET PARİN – HAMDİ KILIÇOĞLU
04.10.2012 2 21.00 H DOĞANAY DİLEK – KAYA IŞILAK
04.10.2012 2 21.20 H M.ZİYA DURMUŞ – ERKAN SEZGİN
09.10.2012 1 20.00 A BARIŞ TUZ – KORAY KESKİN
09.10.2012 1 20.20 A TARIK MUTLU – RAMAZAN – ARTIK
09.10.2012 1 20.40 A MEHMET ERİŞ – MEHMET SÖĞÜT
09.10.2012 1 21.00 C EMRE SAĞDIÇ – EBUBEKİR ÇİRKİN
09.10.2012 1 21.20 C SERDAR KAYALAR – GÖKHAN ÖZ
09.10.2012 1 21.40 C DOĞAN YALÇIN – RECEP ALAN
09.10.2012 2 20.00 B İSMAİL KOÇ – METİN TEKİN
09.10.2012 2 20.20 B AYHAN YILMAZ – MEVLÜD GÜMÜŞ
09.10.2012 2 20.40 B ABDULLAH FERİK – ÖMER HAMAMCILAR
09.10.2012 2 21.00 D İBRAHİM PARİN – RASİM TOPAL
09.10.2012 2 21.20 D PİRİ KALKANLI – RESUL YALIN
09.10.2012 2 21.40 D ENES ÖZAL – HASAN FİLİZ
10.10.2012 1 21.00 E KADİR EFE – ERİM AK
10.10.2012 1 21.20 E HAKKI ÖĞÜN – OĞUZHAN KORAL
10.10.2012 1 21.40 E GÖKAY YILDIZ – TAYFUN YILDIZ
10.10.2012 1 22.00 G MEHMET YÜREK – BEKİR GÜLEBAĞLAN
10.10.2012 1 22.20 G HAKAN CAN – M.ÇAĞLAR MUTLU
10.10.2012 2 21.00 F ORHAN YILMAZ – HAMDİ KILIÇOĞLU
10.10.2012 2 21.20 F H.İBRAHİM BALCI – EMİN ÜNDEK
10.10.2012 2 21.40 F VOLKAN BAY- AHMET PARİN
10.10.2012 2 22.00 H M.ZİYA DURMUŞ – KAYA IŞILAK
10.10.2012 2 22.20 H OĞUZHAN ELMA – ERKAN ZENGİN
11.10.2012 1 20.00 A TARIK MUTLU – BARIŞ TUZ
11.10.2012 1 20.20 A MEHMET ERİŞ – KORAY KESKİN
11.10.2012 1 20.40 A RAMAZAN ARTIK – MEHMET SÖĞÜT
11.10.2012 1 21.00 C EMRE SAĞDIÇ- DOĞAN YALÇIN
11.10.2012 1 21.20 C SERDAR KAYALAR – RECEP ALAN
11.10.2012 1 21.40 C EBUBEKİR ÇİRKİN – GÖKHAN ÖZ
11.10.2012 2 20.00 B AYHAN YILMAZ – ABDULLAH FERİK
11.10.2012 2 20.20 B İSMAİL KOÇ – ÖMER HAMAMCILAR
11.10.2012 2 20.40 B MEVLÜD GÜMÜ – METİN TEKİN
11.10.2012 2 21.00 D İBRAHİM PARİN – ENES ÖZAL
11.10.2012 2 21.20 D PİRİ KALKANLI – HASAN FİLİZ
11.10.2012 2 21.40 D RASİM TOPAL – RESUL YALIN
16.12.2012 1 20.00 E GÖKAY YILDIZ – KADİR EFE
16.12.2012 1 20.20 E HAKKI ÖĞÜN – ERİM AK
16.12.2012 1 20.40 E TAYFUN YILDIZ – OĞUZHAN KORAL
16.12.2012 1 21.00 G VEDAT YAŞA – HAKAN CAN
16.12.2012 1 21.20 G BEKİR GÜLEBAĞLAN – M.ÇAĞLAR MUTLU
16.12.2012 2 20.00 F VOLKAN BAY – ORHAN YILMAZ
16.12.2012 2 20.20 F H.İBRAHİM BALCI – HAMDİ KILIÇOĞLU
16.12.2012 2 20.40 F AHMET PARİN – EMİN ÜNDEK
16.12.2012 2 21.00 H DOĞAM DİLEK – OĞUZHAN ELMA
16.12.2012 2 21.20 H KAYA IŞILAK – ERKAN SEZGİN

Yenisehir.com
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.