Yenisehir.com -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Trafik Sigortasında Teklifli İndirim Dönemi

Trafik Sigortasında Teklifli İndirim Dönemi
  • 22.11.2016

Sigorta şirketlerinin sunduğu kasko ve trafik sigortası tekliflerini, poliçe tutarlarını ve poliçe kapsamlarını kısa bir süre içerisinde tarayarak karşılaştıran Koalay.com bütçe ve ihtiyaca en uygun teklifi almanızı sağlıyor. Sigorta satın almak isteyen kişiler Koalay.com’a girerek trafik sigortası teklifli indirim fırsatından yararlanabiliyor.

Farklı sigorta şirketlerinin trafik sigortası primlerini karşılaştırarak en uygun fiyatlı ürünü satın alabildiği uygulama sayesinde zamandan tasarruf ederek, trafik sigortası poliçenizi kolayca satın alabiliriniz.

Daha uygun fiyatta bulursanız değişim yapabilirsiniz

T.C. Hazine Müsteşarlığı tarafından yayımlanan ve 1 Ekim 2016 tarihinde yürürlüğe giren son düzenlemeye göre, yapılan trafik sigortasının iptal edilerek yenilenmesi mümkün olabilecek. Bu düzenlemeden hareketle trafik sigortasınız olsa bile Koalay üzerinden en uygun fiyatı araştırmaya devam edebilirsiniz. 6 ay içinde daha uygun fiyata bulmanız durumunda daha önce satın aldığınız trafik sigortası poliçenizi, poliçenizi iptal ederek uygun fiyatlı trafik poliçesine aynı anda geçiş yapabilirsiniz.

Aynı araç için neden farklı teklifler sunuluyor?

Her sigorta şirketi kendi istatistiki verilerine göre fiyat teklifleri sunuyor. Hal böyle olunca farklı şirketleri farklı sigorta teklifleri sunabiliyor, aynı araç için farklı sigorta şirketlerinin farklı fiyatlandırmaları karşımıza çıkıyor. Bu durumda trafik sigortası sorgulaması yaparken sigorta şirketlerini tek tek araştırmak ve bilgi almak, hesaplamalar yapmak gerekiyor. Online trafik sigortası sorgulama sitesi www.koalay.com üzerinden aracınızın bilgilerini girerek anında trafik sigortası fiyatlarını ekranınızda görebilir ve karar verdiğiniz poliçeyi alabilirsiniz.

Zamandan tasarruf ederek, web üzerinden tarafsız ve objektif bir arama yapabileceğiniz Koalay.com birçok sigorta şirketini tek seferde ve gerçek zamanlı olarak sorgulamanızı ve bütçenize en uygun teklifleri anında görüntülemenizi sağlar.

Mapfre Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Ergo Sigorta gibi farklı sigorta şirketlerinin tekliflerini aynı ekran görerek dilediğiniz poliçeyi anında satın almak için Koalay web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yenisehir.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ