Yenisehir.com -

HALKIN TAKDİRİNE LAYIK OLACAĞIZ

HALKIN TAKDİRİNE LAYIK OLACAĞIZ
  • 29.03.2019

Millet İttifakı İYİ Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ercan Özel,” Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Bozbey ile Yenişehir’imizin geleceği için toplantılarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.


   Yenişehir’in sorunlarını  aylardır masaya yatıran  başarılı iki yerel yönetici sorunlara çözüm kavuşturabilmek için varla güçle çalışıyorlar.

Millet İttifakı İYİ Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ercan Özel yaptığı açıklamada: Yenişehir’de yapılan  kamuoyu araştırmalarında öndeyiz. Her gittiğimiz yerde  halkımızın çok büyük bir teveccühü ile karşılaşıyoruz. Yıllardır Yenişehir halkı mutsuz, umutsuz, taze bir kan, genç, dinamik, heyecanlı bir ekibi göreve getirmek istiyor. Yenişehir’de herkes kendilerine rızkın Allah tarafından verildiğini çok iyi biliyor. Siyasi partilerin ekmek vermeyeceğinin, aş vermeyeceğinin herkes farkında işte bu doğrultuda Sayın Bozbey ile birlikte Yenişehir’i ayağa kaldıracak muazzam projeler hazırladık. Bunun için de 1 Nisan sabahını bekliyoruz. Halkımıza güveniyoruz. Tekrar bir yanlış yapmayacaklarını, Yenişehir’in geleceği için oy kullanacaklarından eminiz. Aksi takdirde verecekleri yanlış bir karar ilçemizin tam 5 yılına mal olacak. Herkes şundan emin olsun ki! Yenişehir’de yarınlar dünden daha iyi olacak.” dedi.

Yenisehir.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ