Yenisehir.com -

Yenişehir ADD ile İnegöl Doğa Koleji arasında protokol imzalandı

Yenişehir ADD ile İnegöl Doğa Koleji arasında protokol imzalandı
  • 07.11.2018

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yenişehir Şubesi, Doğa Koleji İnegöl Kampüsü Anadolu ve Fen Lisesi ile indirim protokolü imzaladı. Protokol kapsamında ADD üyeleri İnegöl Doğa Koleji’ne %20 indirimle kayıt yaptırabilecekler.

Özel İnegöl Doğa Koleji Lise Müdürü Leyla Durmuş ile ADD Yenişehir Şube Başkanı Tayfun Sırman’ın dernek merkezinde imzaladığı protokolün ardından konuşan Durmuş, sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğinin önemine vurgu yaptı. ‘Biz yirmi birinci yüzyılın gençlerini yetiştirmek için varız diyen Durmuş, ADD ile ortak sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştireceklerini ifade etti.

ADD Yenişehir Şube Başkanı Sırman ise, ‘Çağdaş eğitim kurumlarının sayısının artmasından memnunuz, bu kurumlardan biri olarak gördüğümüz Doğa Koleji’yle gerçekleştirdiğimiz protokol kapsamında üyelerimiz %20 indirimli kayıt avantajına sahip olacaklar’ diye konuştu.

İnegöl Doğa Koleji Anadolu ve Fen Lisesi’ne sosyal medya üzerinden https://instagram.com/inegoldogalise instagram hesabından ulaşılabiliyor.

 

 

Yenisehir.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ