Yenisehir.com -

SANAYİ DE İYİ OLACAK

SANAYİ DE İYİ OLACAK
  • 08.03.2019

Millet İttifakının İYİ Parti’li Belediye Başkan adayı Ercan Özel ve Belediye meclis Üyesi adayları geçtiğimiz sabah eski sanayide esnafla kahvaltıda bir araya geldiler.


Yenişehir Demirciler ve Maneni İşler Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Yusuf Süer ve yöneticilerinin de katıldığı kahvaltıda konuşan İYİ Parti Belediye Başkan adayı Ercan Özel, ‘Bu sabah kahvaltımızı sanayi esnafımızla beraber yaptık. Yenişehir’irimizi beraber yöneteceğimizi, projelerimizi beraber gerçekleştireceğimizi bildirdik ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.  İşini gücünü bırakarak bizlerle beraber olan esnaflarımıza teşekkür ederiz. Çalışmalarımızla 1 Nisan’dan itibaren Yenişehir’e huzur, esnafımıza bereket getireceğiz. Yenişehir’in her yeri gibi Sanayimiz de iyi olacak’ dedi.

   Yenişehir için tarım kadar sanayinin de önemli olduğunu belirten Özel, ‘Sanayi esnafımızın sorunlarını çözersek ilçemize daha fazla katkı sağlarlar. Onların kafaları rahat olmak zorunda. Sıkıntı ve sorunlarınız konusunda çözümlerimiz var. Yıllardır zor şartlar altında zanaatkarlıklarınızı devam ettirmeye çalışıyorlar. Maalesef her geçen gün de daha kötüye gidiyorsunuz. Merak etmeyin, 1 Nisan tarihi itibari ile Yenişehir yeni bir güne uyanacak. Yenişehir’de hayat ucuzlayacak, çiftçimiz kazanacak, halkımız huzurlu, sağlıklı bir şehirde nasıl yaşanılırmış görecek. Birikimlerimiz, üst düzey önemli tecrübelerimiz ve projelerimiz ile bunlar içten bile değil. Uzun yıllardır, sözde bugüne kadar çoktan bitmiş olan kapalı pazar alanı ile ilgili yaşadığınız olumsuzlukları siz çok daha iyi biliyorsunuz’ dedi.

Yenisehir.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ