Yenisehir.com -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Öğrencilere “Sınav Kaygısı ve Meslek Seçimi” semineri

Öğrencilere “Sınav Kaygısı ve Meslek Seçimi” semineri
  • 30.11.2016

Yenişehir Özel “Kalite Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezi” bu yıl üniversite sınavına katılacak öğrencileri için kurs merkezinde “Sınav Kaygısı ve Meslek Seçimi” konulu seminer düzenledi.
İstanbul Gelişim Üniversitesi destekli seminerde Eğitim Danışmanı “Desislava Slavkova” Kalite Özel Öğretim Kursu öğrencilerine sınav kaygısını giderme ve başarılı bir gelecek için öğrencilerin izlemesi gereken yöntemleri anlattı. Slavkova, öğrencilerin karakterlerine ve potansiyellerine uygun mesleği belirlemeleri konusunda danışmanlık verdi.
Mezun sınıflarla, 12. Sınıf öğrencilerine ayrı ayrı verilen seminerlere tüm öğrenciler katılırken, Kalite Özel Öğretim Kursu kurucularından Salih Zeki Kara, seminerin öğrenciler için faydalı olduğunu belirti. Kara, “Benzer aktiviteleri önümüzdeki dönemde de sürdürmeyi ve öğrencilerimizin hizmetine sunmayı düşünüyoruz” diye konuştu.

24 KASIM’DA BİR ARAYA GELDİLER
Diğer yandan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Kalite Özel Öğretim Kursu İnegöl ve Yenişehir şubelerinin ortaklaşa organize ettikleri gecede kurum çalışanları İnegöl Park Otel’de bir araya geldi. Geceye aileleriyle katılan öğretmenler sanat müziği eşliğinde akşam yemeği yiyerek keyifli vakitler geçirdi.

kalite-ozel-1
kalite-ozel-2
kalite-ozel-3

Yenisehir.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ