Yenisehir.com -
$ DOLAR → Alış: 3,53 / Satış: 3,55
€ EURO → Alış: 4,17 / Satış: 4,19

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BURSA’DA

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BURSA’DA
  • 10.07.2012

Bahçeşehir Üniversitesi’nin Bursa’da açtığı ’Genel İşletme, Stratejik Pazarlama Ve Marka Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans programlarına yoğun ilgi var.

Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Bursa Koordinatörlüğü’nü sürdüren Tamer Çolakoğlu yüksek lisans programları ile Bursa’nın global oyuncularını, önemli iş adamlarını yetiştirmek için yola çıktıklarını ifade etti. “Bahçeşehir Üniversitesi Bursa MBA Yüksek lisans programları 3 ana modülde eğitim vermektedir” diyen Çolakoğlu “Hakim, Savcı, Avukat ve Kolluk güçleri için ise Kamu Hukuku Yüksek Lisans Programları yapmaktayız, MBA Programları 10 ders ve projeden oluşmakta ve 1 yılda mezun olunmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi’nin İstanbul’dan gelen akademik kadrolarının verdiği eğitimlere ilave olarak sertifika programlarıyla da Bursalılar’ın eğitimine katkı sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Yrd. Doç. Dr. Burak Küntay’ın Bursalı olması hasebiyle programlara özel ilgi gösterdiğini ve öğrencilerin yüksek lisans eğitimleri boyunca gelişimlerini yakından izlediğini ifade eden Çolakoğlu “Bahçeşehir Üniversitesi Klasiği haline gelmiş ve eylül ayında Bursa’da başlatacağımız Siyaset Okulu’nun hazırlıklarında Sayın Küntay’a ben yardımcı oluyorum. Artık Sadece üniversite eğitiminin iş bulmakta yetmediği bir dünyada Yüksek Lisans eğitimleriyle belirli konularda uzman olmak çok önemli, Bu eğitimlere ilave olarak Bursa’da doktora programları açılması için çalışmalar son şeklini almak üzere.” dedi.

Yenisehir.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ